צינור כיבוי אש

על בוער – ציוד לכיבוי אש מובילה את תחום ההתקנה והתחזוקה של מערכות כיבוי ומזמינה אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. היתרון שלנו הוא ריכוז המוצרים המובילים בקטלוג כיבוי אש מול חברה אחת – כמו גם התחייבות למחירים זולים בהשוואה למתחרים. כמו כן, אנו מאפשרים לך גם להשיג את הציוד וגם לתחזק אותו בביקורת תקופתית.

נציגינו יכולים ללוות אותך בתהליך אישור לעסק או למפעל. אנו נסביר לך על הבדלים בין סוגים של ציוד כיבוי אש – ונדאג שהמוצרים הטובים והבטוחים ביותר בעולם יעמדו לרשותך בשעת חירום. כמו כן, אנו מחזיקים ברשותנו מעבדה לשיפוץ מטפים ומאפשרים לך לבחור בין מטפים חדשים ומחודשים.

צינור כיבוי אש – החשיבות של ציוד כיבוי תקני

צינור כיבוי, שמכונה גם גלגלון, צריך להיות תקני כדי לאפשר התמודדות עם היקפים שונים של דליקות ושריפות. החוק בישראל קובע שיש להתקין גלגלון כיבוי אש מן הסוג הזה בבתי עסק ובשטחים ציבוריים, מה גם שהוא מאפשר טיפול ראשוני מהיר במקרים של שריפה גם בתוך בנייני מגורים ומשרדים.

סיוע להשתלטות על מוקד האש הופכת את הצינור לציוד חיוני במערכי כיבוי. ראשית, זהו צינור שמותקן על גבי גלגלון ואפשר לפרוס אותו במהירות ולהפעילו למרחק רב. שנית, הצינור נועד לספק לחץ מים גבוה גם על ציוד אישי וחפצים וגם על המבנה עצמו. 

איך יודעים שמדובר על צינור כיבוי אש תקני?

התייעצות עם הנציגים שלנו תעזור לך להכיר את ההבדלים בין סוגי ציוד כיבוי האש הקיימים. אנו למשל נראה לך את התוף החזק והעמיד של הגלגלון, כמו גם נציג בפניך את המפרט שמתאר פלדה מצופה בצבע אפוקסי פוליאסטר בגוון אדום. השילוב הזה בין חוזק וצבע אדום מאפשר לגשת אל הגלגלון והצינור גם בשעת חירום והוא מבטיח תפעול נוח ומהיר גם לאנשים שאין להם ניסיון קודם.

צינור כיבוי אש שמשווק על ידינו מגיע עם מתקן תלייה עמיד ומתכוונן. המתקן עצמו מיוצר גם הוא מפלדה מצופה אפוקסי בצבע אדום, בעוד הציר עשוי פליז. את המתקן נתקין עבורך במקום המתאים ביותר ונעדכן אותך לגבי דרישות הרשויות – כמו למשל בתהליך הגשת בקשה לקבלת רישיון עסק חדש או במהלך חידוש רישיון לעסק קיים.

הבדלים בין סוגי צינורות וגלגלונים

ציוד שמאושר על ידי מכון התקנים עוזר לך לישון בשקט בלילה בידיעה שיש לך את הכלים להתמודד עם שריפה פתאומית. כמו כן, אנו שווקים את כל האביזרים החיוניים עבור ציוד כיבוי אש: החל במטפים וזרנוקים, דרך ארונות כיבוי וגלגלונים ועד ברזי שריפה, שילוט פולט אור ומערכות מתזים וספרינקלרים.

מבחינתך, מה שחשוב לבדוק זו מידת ההתאמה של הצינור לדרגת הסיכון הקיימת באזור שבו מתקינים אותו. האפשרויות שעל הפרק כוללות צינור כיבוי גמיש בקוטר של 3/4 אינצ’ ובאורך של 25 או 30 מטר, אך ניתן להזמין דרכנו את הצינור גם מגומי או PVC בהתאם לדרישות מיוחדות. 

התאמת הגלגלון לארון כיבוי אש

מלבד צינור כיבוי אש במידות שונות, אנו משווקים גלגלון לכיבוי אש עם מזנק רב שימושי ומאפשרים לך להשיג לחץ עבודה של 12 בר עם מזנק בקוטר 1 אינצ’. המזנק מתאים ללחץ נומינלי של 16 בר וסילון המים עומד לרשותך במרחק של עד 10 מטר. 

כמובן שיש צורך להתאים את המידות ואת הביצועים של הגלגלון לאופי של ארון כיבוי אש. הארון הוא זה שבסופו של דבר משמש לטובת אחסון של הצינור בטווח הקצר והארוך, מה גם שזהו נושא שנבדק על ידי רשויות הכיבוי בתהליך האישור של עסקים קיימים וחדשים. 

מידות הגלגלון הסטנדרטיות הן 140 מ”מ לרוחב והקוטר שלו הוא 500 מ”מ לצורך התקנה בארון כיבוי אש רגיל. אם יש לך דרישות מיוחדות, נשמח לקבל פרטים על מנת להרכיב עבורך הצעה על ציוד אחר.

צינור כיבוי אש הוא לא פריבילגיה

התעסקות יום יומית בתחום של כיבוי אש מוכיחה לנו שציוד כמו גלגלון וצינור כיבוי הם לא פריבילגיה, אלא חלק מארגז הכלים שצריך לעמוד לרשותך בבניין ובעסק. בין אם כבר הגעת לשלב האישורים מול רשות הכבאות ובין אם ברצונך להבטיח את שלום העובדים והלקוחות – אנו מחכים לשמוע ממך כדי לשמור לך צינור כיבוי אש במחירים זולים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *