ציוד כיבוי אש לעסק – הציוד שחובה בכל עסק

ציוד כיבוי אש לעסק – מה חובה בכל עסק?

לא בטוחים מה אתם חייבים בעסק?
מתלבטים איזו מערכת להתקין לכיבוי ואיזו לגילוי?
הגיע הזמן לעשות סדר בכל הקשור לציוד הכיבוי אש בעסק שלך!

על מנת לקבל אישור לפתוח עסק ולהחזיק במקום שמקבל קהל באופן חוקי, נדרשים כל מיני אישורים שאחד מהם הוא אישור כבאות אשר מתרכז בקיומו של ציוד כיבוי אש לעסק.
התקן משתנה בין עסק לאחר כתלות בגודל של המקום ובחומרים שנמצאים בו ולכן, חשוב להבין מה הוא ציוד כיבוי אש לעסק שתהיו חייבים לשים, על מנת לקבל אישור תקינות מערכת כיבוי אש לעסק שלך.

מערכות כיבוי ידניות – ארון כיבוי אש ומטפים

כנראה שרובכם מכירים את המטף האדום שלא כל כך ברור איך משתמשים בו אך הוא ללא ספק סמל לכיבוי אש. אכן מדובר במכשיר שחייב להימצא בכל עסק ואפילו מומלץ להימצא בכל בית.
נוסף על מטף כיבוי אש לעסק אשר מטרתו לכבות אש ישנו גם ארון כיבוי אש אשר מכיל גלגלון מים שמאפשר כיבוי אש עם מים בעת הצורך.
כך תבטיחו אפשרות יעילה לכבות אש שתתפשט בעסק.

מערכות כיבוי אוטומטיות – ספרינקלרים

ציוד כיבוי אש אכן יכול לכלול מטפים ומכשירים ידניים, אך מעבר לכך ניתן להתקין גם מערכות אוטומטיות אשר ינסו לכבות אש או לפזר עשן כאשר יתפשט בעסק. התקנת ספרינקלרים גם כן יכולה לענות על הצורך של מערכות לכיבוי אש שיש להתקין בעסק.

מערכות גילוי – גלאי עשן

בנוסף למערכות ומכשירים אשר יתנו מענה לכיבוי שריפה או אש, יש צורך עוד קודם במערכת אשר תגלה ותתריע על קיום עשן או אש בעסק (מטפים לכיבוי אש).
אתם ודאי מכירים את המכשיר הקטן והלבן אשר דבוק לתקרה בכל מיני חללים ציבוריים אשר מצפצף כאשר מזהה עשן בחלל.

התקנת מערכות לגילוי ולכיבוי אש הן בגדר חובה לכל עסק על מנת לקבל אישור כבאות וחוקיות. אצלנו תקבלו מענה לכל הדברים אשר תצטרכו לשלב בעסק מבחינת כבאות כך שתהיו בטוחים גם לקראת שריפה או התפשטות עשן אך גם לקראת בדיקה לצורך אישור כבאות.
מגוון ציוד איכותי בכל מיני גדלים כך שיותאם בדיוק לסוג, הגודל והמבנה של העסק שלכם.

ציוד כיבוי אש לעסק

צרו איתנו קשר גם בחרום

077-8036386

alboer92@gmail.com

מגוון רחב של פתרונות גילוי וכיבוי אש

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!