שיפוץ מטפים

שיפוץ מטפים – המטפים שלכם שווים יותר!

המטף הישן כבר לא בתוקף? חבל לשלם על חדש! חסכו עשרות אחוזים והביאו אלינו את המטף הישן לצורך חידוש ושיפוץ מטפים.

בטיחות זה הערך מס’ 1 של החברה שלנו – אך לפעמים בטיחות בעבודה מאש יכולה להיות עסק יקר. בייחוד התחזוקה וההחלפה הקבועה של הציוד אשר יכולה להכביד באופן משמעותי על הכיס של בעלי מפעלים, ועדי בתים, בעלי עסקים ועוד. שיפוץ מטפים וציוד כיבוי אש ישן יכול לעזור לכם לחסוך בעלויות – בלי לוותר על בטיחות הנכס שלכם.

שיפוץ מטפים במעבדה מקצועית

אנו מספקים שירותי חידוש ושיפוץ מטפים במעבדה מקצועית בעלת אישורים ע”פ תקני הבטיחות המחמירים ביותר של המוסד לבטיחות ולגיהות. מטפים מחודשים היוצאים מהמעבדה שלנו מספקים לכם בטיחות ברמה גבוהה – במחיר שווה לכל כיס.

למה צריך לחדש ציוד לכיבוי אש?

כמו מוצרים רבים, ציוד לכיבוי אש מגיע עם תאריך תוקף יצרן שלאחריו הציוד אינו עומד בתקני הבטיחות הנדרשים. תוקף מטפים נקבע על כשש שנים ע”פ מגוון פרמטרים כאשר החשוב שבהם הוא אפקטיביות במהלך שריפה. כפי שאתם יכולים לדמיין לעצמכם, החומרים הכימיים הנמצאים בתוך המטף עוברים שינויים עם השנים ועלולים לסבול מתפקוד נמוך ומחוסר אפקטיביות לאחר גמר התוקף. גם מבנה המטף עצמו עלול לעבור שינויים

שיפוץ מטפים מבטיח לכם שהמטפים הישנים שלכם ממולאים בחומר כימי אפקטיבי לכיבוי שריפות בדחיסות הנכונה ומאפשר לכם לישון ברוגע שוב

כיצד אנו מחדשים ציוד לכיבוי אש?

בטיחות מאש היא הערך מס’ 1 אצלנו בחברה. חידוש ציוד לכיבוי אש ושיפוץ מטפים לכיבוי אש נעשה במלוא הזהירות הראויה במטרה להבטיח שהציוד המתקבל עומד בכל הסטנדרטים הנוקשים ביותר לכיבוי שריפות.

מטפים ישנים מגיעים אלינו ומיד עוברים בדיקה מדוקדקת הכוללת בדיקה של מנגנון ההחזקה והשחרור, בדיקת קורוזיה, מילוי מחדש בחומר כימי בדחיסות גבוהה, בדיקת לחץ לאורך זמן ובדיקת עמידות המטף.

מטפים מחודשים יוצאים מהמעבדה שלנו כאשר הם עומדים בכל תקני הבטיחות ומוכנים לשימוש במקרה שריפה.

למה כדאי לעשות שיפוץ מטפים?

שיפוץ מטפים יכול לחסוך לכם מאות עד אלפי שקלים בכל סבב חידוש מטף לרכב לכיבוי אש. עבור ועד בניין עם כ-5 קומות ומעלה או עסק בינוני-קטן, המשמעות היא חיסכון של מאות ואפילו אלפי שקלים כל 6 שנים.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם בנושא שיפוץ מטפים או במטפים לכיבוי אש 6 ק״ג, ניתן לפנות אלינו בטלפון 08-9226172 או להשאיר פרטי קשר בטופס המצורף מטה ואחד מנציגינו ייצור אתכם קשר בהקדם.

מגוון רחב של פתרונות גילוי וכיבוי אש

לשיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

התקשרו לייעוץ חינם