מטף לרכב

מטף לרכב – פריט מציל חיים

בשנת 2016, 6% מכלל השריפות בישראל היו במכוניות, אוטובוסים, משאיות, אופנועים וכלי תחבורה אחרים. שריפות רכב הן מסוכנות במיוחד בגלל כמות הנפט/סולר הגדולה המצויה בכלי רכב, ההופכים את הרכב לפצצה מתקתקת בעת תאונה. שריפות רכבים נחשבות מסוכנות מאוד ויכולות להפוך תאונה קלה עד בינונית לתאונה קשה וטראגית, הדורשת חילוץ ממושך וקשה ומובילה לעיתים קרובות למוות או פציעה קשה וצלקות. בגלל כל זאת, מטף לרכב הוא הבחירה הבטיחותית החכמה והנכונה ביותר עבור בעלי כלי רכב.

שריפות ברכב – למה זה קורה?

שריפות של כלי רכב מנועי אינן קורות רק בעת תאונה והן פחות נדירות משנדמה לנו. הן קורות בשל מורכבות מערכות החשמל והמנוע של כלי הרכב (שלא לדבר על פוטנציאל ההצתה של נפט או דלק). כמה סיבות נפוצות לשריפות כוללות פגמים בתכנון רכב כגון בעיות חשמל, נזילות במיכל הדלק וסוללות פגומות; תקלות חשמליות או מכניות בסוללת המכונית, בעיות במושבים מחוממים, מערכת החימום או אביזרי נוחות אחרים; התחממות יתר של המנוע; ודליפה של שמן מנוע, נוזל קירור, או נוזל בלמים.

בשנת 2015, נקרא מערך הכיבוי וההצלה הישראלי לטפל בכ-2,907 שריפות רכבים בסך הכל, עומד ממוצע הקריאות לכיבוי אש ברכב בין השנים 2012-2016 על קרוב ל-3,000 קריאות בשנה. בהתחשב בסיכון, נהגים צריכים לשקול השקעה במטף לרכב. אמנם רק סוגי רכבים מסוימים נדרשים עפ”י חוק להוסיף מטף לרכב, אך מטף לרכב מעניק שקט נפשי לבעלי רכב, גם כאשר החוק אינו מחייב זאת.

סוגי מטף לרכב

אל תהססו לקנות ממבחר המטפים לכיבוי אש שלנו. ניתן לבחור בין מטף לרכב המבוסס על אבקה, גז או קצף. כל אחד מסוגי המטפים מתאים לכלי רכב שונה בהתאם לסוג ההנעה שלו. התייעצו עם אנשי המכירות שלנו כדי לקבל מידע נוסף אודות המטף המתאים ביותר לסוג כלי הרכב שלכם. מטף לרכב מגיע בגודל הנע בין 1 ק”ג לכלי רכב קטנים ועד מטף כיבוי אש  6 ק”ג לרכבים כבדים. כל סוגי המטפים יכולים לכבות ביעילות רבה שריפות ברכב, גם בשעת תאונה ו/או דליפה של נפט או סולר.

לפרטים נוספים וייעוץ חינם בנושא מטף לרכב או שיפוץ מטפים, ניתן לפנות אלינו בטלפון 08-9226172 או להשאיר פרטי קשר בטופס המצורף מטה ואחד מנציגינו ייצור אתכם קשר בהקדם.

התקשרו לייעוץ חינם