ציוד כיבוי אש

מטפים

מטפה אבקה 1 ק"ג

מטף כיבוי אש קטן המכיל 1 ק"ג אבקה לכיבוי כל שריפה ברכב, בבית ,בחצר או במשרד. חומר הכיבוי הינו ידידותי לסביבה ואינו רעיל למשתמש. המטף הינו מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תוקף ל-6 שנים. ניתן למילוי חוזר אצלינו בחברה.

מטפה אבקה 2 ק"ג

מטף כיבוי אש קטן המכיל 2 ק"ג אבקה לכיבוי כל שריפה ברכב, בבית, בחצר או במשרד. חומר הכיבוי הינו ידידותי לסביבה ואינו רעיל למשתמש. המטף הינו מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תוקף ל-6 שנים. ניתן למילוי חוזר אצלינו בחברה. מותאם לתקנות משרד התחבורה. מומלץ להתקינו בכל רכב.

מטפה אבקה 3 ק"ג

מטף כיבוי אש קטן המכיל 3 ק"ג אבקה לכיבוי כל שריפה ברכב, בבית, בחצר או במשרד. חומר הכיבוי הינו ידידותי לסביבה ואינו רעיל למשתמש. המטף הינו מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תוקף ל-6 שנים. ניתן למילוי חוזר אצלינו בחברה. מומלץ להתקינו בכניסה לבית ובפתחי הבית.

מטפה אבקה 6 ק"ג

מטף כיבוי אש המכיל 6 ק"ג אבקה לכיבוי כל שריפה בבית, בחצר, במשרד. ייעודי במיוחד למחסנים, מפעלים ,עסקים קטנים וחנויות. חומר הכיבוי הינו ידידותי לסביבה ואינו רעיל למשתמש. המטף בעל צינורית לפיזור האבקה שבתוכו בחירום. המטף הינו מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תוקף ל-6 שנים. ניתן למילוי חוזר אצלינו בחברה.

מטפה הלוקורבון 3 ק"ג-גז

מטף גז מיוחד המכיל 3 ק"ג גז בטוח ומאושר לשימוש . גז ייחודי זה החליף את גז ההלון 1211 אשר היה פוגע בשכבת האוזון של כדור הארץ. אינו פוגע בסביבה ומצוין לכיבוי כל סוגי הדליקות, . מומלץ לשימוש במרחבים בהם המטרה היא לשמור על סביבה נקייה לאחר מקרה החירום.

מטפה הלוקורבון 6 ק"ג-גז

מטף גז מיוחד המכיל 3 ק"ג גז בטוח ומאושר לשימוש . גז ייחודי זה החליף את גז ההלון 1211 אשר היה פוגע בשכבת האוזון של כדור הארץ. אינו פוגע בסביבה ומצוין לכיבוי כל סוגי הדליקות, . מומלץ לשימוש במרחבים בהם המטרה היא לשמור על סביבה נקייה לאחר מקרה החירום.

מטפה קצף 6 ק"ג

מטפה המכיל 6 ליטר קצף ומיועד לכיבוי דליקות של נוזלים ומוצקים. השימוש בו אסור על מערכות חשמל.

מטפה C02

מטף CO2 במשקל 5 ק"ג ,מכיל בתוכו גז פחמן דו חמצני הגורם לכיבוי מהיר ויעיל של האש . שימושי בעיקר אל מול חללים סגורים וכיבוי דלקות במערכות חשמל, מחשוב וכו׳

מטפה למתכות 12 ק"ג

המטפה מיוצר לפי ת"י 1300 למטפים מטלטלים לכיבוי מתכות קלות. מתאים לכיבוי אלומיניום, מגנזיום ונתיכיהם: נתרן, אשלגן וליתיום. חומר הכיבוי: אבקה למתכות קלות – סודיום כלוריד.

מטפה אבקה 12 ק"ג

מטף כיבוי אש המכיל 12 ק"ג אבקה לכיבוי כל שריפה . ייעודי במיוחד למחסנים, מפעלים. חומר הכיבוי הינו ידידותי לסביבה ואינו רעיל למשתמש. המטף בעל צינורית לפיזור האבקה שבתוכו בחירום. המטף הינו מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תוקף ל-6 שנים. ניתן למילוי חוזר אצלינו בחברה.

מטפה אבקה/קצף 50 ק"ג מוסע

מטף כיבוי אש המכיל 50 ק"ג אבקה. ייעודי במיוחד למחסנים, מפעלים, תחנות דלק ומקומות הדורשים יכולת כיבוי גבוהה ומהירה. חומר הכיבוי הינו ידידותי לסביבה ואינו רעיל למשתמש. המטף בעל צינורית לפיזור האבקה שבתוכו בחירום. המטף הינו מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ובעל תוקף ל-6 שנים. ניתן למילוי חוזר אצלינו בחברה.

ארונות כיבוי

ארון כיבוי אש 80x60

ארון כיבוי אש מתכת 120*80

ארון לכיבוי אש העשוי מתכת בגודל 120*80 . ארון זה עשוי מפח ומיועד לאחסון ציוד כיבוי אש כמו זרנוקים, מטפים, גלגלון, ועוד. ארון כיבוי אש נותן הגנה לציוד מפני אקלים במדינת ישראל בנוסף להנגשת הציוד בצורה נוחה בעת חירום.

ארון כיבוי אש מתכת 80*80

ארון לכיבוי אש העשוי מתכת בגודל 80*80. ארון זה עשוי מפח ומיועד לאחסון ציוד כיבוי אש כמו זרנוקים, מטפים, גלגלון, ועוד. ארון כיבוי אש נותן הגנה לציוד מפני אקלים במדינת ישראל בנוסף להנגשת הציוד בצורה נוחה בעת חירום.

ארון כיבוי אש מתכת 60*60

ארון לכיבוי אש העשוי מתכת בגודל 60*60. ארון זה עשוי מפח ומיועד לאחסון ציוד כיבוי אש כמו זרנוקים, מטפים, גלגלון, ועוד. ארון כיבוי אש נותן הגנה לציוד מפני אקלים במדינת ישראל בנוסף להנגשת הציוד בצורה נוחה בעת חירום.

ארון כיבוי אש פיברגלס 80*80

ארון לכיבוי אש העשוי פיברגלס בגודל 80*-אינו מחליד ומעלה קורוזיה. ארון זה עשוי מפיברגלס ומיועד לאחסון ציוד כיבוי אש כמו זרנוקים, מטפים, גלגלון, ועוד. ארון כיבוי אש מסוג זה נותן הגנה לציוד מפני האקלים במדינת ישראל בנוסף להנגשת הציוד בצורה נוחה בעת חירום.

ארון כיבוי אש פיברגלס 60*60

ארון לכיבוי אש העשוי פיברגלס בגודל 60*60-אינו מחליד ומעלה קורוזיה. ארון זה עשוי מפיברגלס ומיועד לאחסון ציוד כיבוי אש כמו זרנוקים, מטפים, גלגלון, ועוד. ארון כיבוי אש מסוג זה נותן הגנה לציוד מפני האקלים במדינת ישראל בנוסף להנגשת הציוד בצורה נוחה בעת חירום.

ארון כיבוי אש פיברגלס 120*80

ארון לכיבוי אש העשוי פיברגלס בגודל 120*80 -אינו מחליד ומעלה קורוזיה. ארון זה עשוי מפיברגלס ומיועד לאחסון ציוד כיבוי אש כמו זרנוקים, מטפים, גלגלון, ועוד. ארון כיבוי אש מסוג זה נותן הגנה לציוד מפני האקלים במדינת ישראל בנוסף להנגשת הציוד בצורה נוחה בעת חירום.

ארון למטפה אבקה בעל דלת זכוכית

ארון מתכת למטף בודד גובה 60 ס"מ. הארון העשוי מפח ומאפשר אחסון מטף בודד, בנוסף הארון בעל דלת עם חלון זכוכית הניתנת לנעילה.

מזנקים וברזים

מזנק 1 צול

המזנק הרב שימושי הוא אביזר המשמש להוצאת מים בצורה מכוונת בעיקר של מי כיבוי בצורה סילון או השפרצה לפי סיבוב.

מזנק 2 צול

המזנק הרב שימושי הוא אביזר המשמש להוצאת מים בצורה מכוונת בעיקר של מי כיבוי בצורה סילון או השפרצה לפי סיבוב.

זרנוק 2 צול צינור בד

זרנוק בד המיוצר לפי התקן הישראלי ת"י 365. עשוי אריג פוליאסטר חיצוני ושכבת גומי פנימי. הזרנוק באורך 15 מטר ובכל צד קיים מצמד בגודל 2 צול.

מזנק 1 צול

מזנק תקן ישראלי מסתובב

גלגלון תקן 30 מטר

גלגלון כיבוי אש בגודל 3/4 צול, באורך 30 מטר עם מזנק תקן מסתובב. גלגלון זה הינו בעל תקן ת"י 2206 המתאים ומומלץ לבית פרטי.

ברז שריפה הידראנט 2 צול

ברז כיבוי בעל כוש מתרומם בגודל 2 צול, באמצעות ברז זה כוחות כיבוי האש מבצעים התחברות למערכות המים במבנה.

אבקומט

אבקומט 3 ק"ג

מטפה המכיל 3 ק"ג אבקה. מטפה זה פועל באופן אוטומט לכיבוי שריפות ללא התערבות אדם. מטפה זה פועל באופן אוטומטי על ידי קפסולה המתפוצצת בהגיעה לחום מסוים וגורמת למטפה לפרוק את האבקה שבתוכו.

אבקומט 6 ק"ג

מטפה המכיל 6 ק"ג אבקה. מטפה זה פועל באופן אוטומט לכיבוי שריפות ללא התערבות אדם. מטפה זה פועל באופן אוטומטי על ידי קפסולה המתפוצצת בהגיעה לחום מסוים וגורמת למטפה לפרוק את האבקה שבתוכו.

אבקומט 12 ק"ג

מטפה המכיל 12 ק"ג אבקה. מטפה זה פועל באופן אוטומט לכיבוי שריפות ללא התערבות אדם. מטפה זה פועל באופן אוטומטי על ידי קפסולה המתפוצצת בהגיעה לחום מסוים וגורמת למטפה לפרוק את האבקה שבתוכו.

שונות

גלאי עשן

גלאי עשן המשמש לגילוי והתרעה מוקדמים בעת שריפה. הגלאי משמיע אזעקה חזקה בעת הפעלתו. הגלאי בעל תקן , אינו מצריך חיבור לחשמל ופועל על סוללה. כשמתרוקן מתריע על ידי הבהוב וצפצוף-מומלץ לשימוש ביתי .

שילוט פולט אור

שילוט פולט אור הינו שילוט המחויב בכל מבנה בשל צורך הכוונה בעת חירום במיוחד כשהמבנה חשוך ומערכת החשמל קורסת. שילוט זה הינו שילוט הכרחי ויש להציבו בנקודות מסוימות ומוגדרות .

מעבר מ-3 ל-2

מעבר מ-3 ל-2

גלגל פתיחה 2 צול

גלגל פתיחה לברז כיבוי 2 צול

גלגל פתיחה 3 צול

גלגל פתיחה לברז כיבוי 3 צול

מפתח שטורץ

מפתח לפתיחת שטורץ בגודל 2 צול